Zadzwoń i zamów przez telefon Tel: +48 22 290 88 28, +48 503 063 721, +48 503 063 611, e-mail: info@rugged-mounts.com, Godziny pracy infolinii:: Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

ZIRKONA JOINER - Solidne łączniki montażowe do wózków widłowych

2020-03-30
ZIRKONA JOINER - Solidne łączniki montażowe do wózków widłowych Polski przemysł nabiera tempa, wiele zagranicznych firm decyduje się ,aby otworzyć przedstawicielstwo w Polsce oferując przy tym wsparcie dotyczące standardów obsługi, systemów informatycznych, a nawet wystroju biura.

Każde przedsiębiorstwo posiada zaplecze logistyczne w postaci magazynu, jedne z nich są większe, inne mniejsze, lecz mianownikiem wspólnym jest wykorzystywanie technologii w postaci urządzeń elektronicznych ,które na codzień usprawniają procesy zachodzące na wspomnianym magazynie.
Urządzenia o ,których mowa to:
 • Skanery kodów kreskowych
 • Tablety
 • Terminale ręczne
Takowe urządzenia przenoszone są przez pracowników ,ale również przewożone pojazdami uprawnionymi do poruszania się po powierzchni magazynowej.

Pojazdy o których mowa to:
 • Wózki widłowe
 • Tzw. PALECIAKI
 • Wózki sklepowe (w branży spożywczej)
Nawiązując do tematu, czyli solidnych łączników montażowych, właśnie takowe rozwiązania, perfekcyjnie sprawdzają się ,gdy zachodzi potrzeba przemieszczenia się pracownika w celu wykonania określonego zadania ,który prowadząc pojazd, staje się tym samym operatorem, ponosi odpowiedzialność polegającą na zachowaniu ostrożności podczas jazdy.

Czy prowadząc pojazd, pracownik/operator jest w stanie zachować ostrożność jednocześnie zerkając na położony na kolanach np. tablet ?

Z racji iż pytanie ma charakter retoryczny, przejdę do konkluzji ,która nawiązuje do potrzeby profesjonalnego montażu takowego tabletu w zasięgu wzroku oraz ręki operatora.

Perfekcyjny kąt oraz samo umiejscowienie, możemy uzyskać jedynie poprzez wykorzystanie ramion/łączników z 360 stopniową nieograniczoną regulacją oraz odpowiednią stabilnością.

Takowe aspekty oferują łączniki montażowe ZIRKONA JOINER, solidne systemy kulowe ,które swoim gabarytem nie zdradzają swoich możliwości nośnych, zaś dodatkowo oferując aspekt bezpieczeństwa polegający na niemożności ich rozłączenia przez co zyskując funkcje antykradzieżową.

Systemy ZIRKONA JOINER dzielą się na 3 konfiguracje ,które posiadają uwypuklone nośności w dynamice oraz statyce:
 • ZIRKONA JOINER SMALLLINK
Najmniejszy z łączników legitymujący się wysokością zaledwie 9 cm - jest w stanie utrzymać w dogodnej pozycji urządzenie o wadze do 10 kg - statycznie
zaś dynamicznie - do 1.40 kg.
 •  ZIRKONA JOINER MEDIUMLINK
Nie wiele większy od mniejszego brata legitymujący się wysokością zaledwie 10.16 cm - jest w stanie utrzymać w dogodnej pozycji urządzenie o wadze do 15 kg - statycznie, zaś dynamicznie - do 2.80 kg.
 • ZIRKONA JOINER LARGELINK
 Mocarz wśród wspominanych łączników, legitymujący się wysokością zaledwie 12.07 cm - jest w stanie utrzymać w dogodnej pozycji urządzenie o wadze do 25 kg - statycznie, zaś dynamicznie - do 5 kg.

Powyższe konfiguracje występują również wyposażone w system 4-down umożliwiający stworzenie systemu o kącie 90. Jest ono przydatne w momencie ,gdy wyprowadzamy rozwiązanie np. zza ramy ochronnej wózka ze względu na ograniczoną przestrzeń. System przybiera kształt litery U bądź Z. Na płaskiej powierzchni w łatwy sposób możemy obniżyć rozwiązanie około 4 cm w dół lub podwyższyć je podwyższyć.
 • ZIRKONA JOINER MEDIUM 4-DOWNLINK
Ostatnim z łączników zwany 2-down, niczym nie odstający nośnością od powyższych, lecz posiadający zintegrowany hamulec ,który po zwolnieniu dźwigni blokującej, utrzymuje urządzenie w stabilności.
Dzięki temu rozwiązanie możemy regulować jedną ręką.
 • ZIRKONA JOINER MEDIUM 2-DOWN WITH BRAKELINK
Wszystkie powyższe rozwiązania dodatkowo spełniają normę MIL-810F - CERTYFIKAT MILITARNY, tym samym poświadczając swoją solidność.

Stwórz mocowanie dla swoich operatorów już teraz!
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 683 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Perfekcyjny kontakt z obsługą sklepu, fachowe doradztwo, szybka przesyłka, towar najwyższej jakości. Zdecydowanie polecam.
2024-04-24
Towar zgodny z opisem. Czas dostawy trochę dłuższy ale akceptowalnie. Ogólnie ok.
pixel