Zadzwoń i zamów przez telefon Tel: +48 22 290 88 28, +48 503 063 721, +48 503 063 611, e-mail: info@rugged-mounts.com, Godziny pracy infolinii:: Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

UCHWYTY DO SKANERÓW, A PRZEMYSŁ 4.0

2020-04-03
UCHWYTY DO SKANERÓW, A PRZEMYSŁ 4.0Każde przedsięwzięcie wymaga planu, każda warstwa przedsiębiorstwa to element ,który warto przemyśleć w każdym możliwym detalu - przemyśleć dogłębnie.
                                
  • ,,Sky is the limit''

Przedsiębiorstwo to zbiór detali, ważnych i tych mniej, jednakże dbając właśnie o detale usprawniamy wiele procesów ,które na pierwszy rzut oka należą do tych mniej ważnych ,a jednak mają wpływ na mechanizm ,który napędza dany biznes.

  • ,,Diabeł tkwi w szczegółach''

Tak jak wybranie umiejscowienia recepcji, które ma wpływ, jak intuicyjnie klient trafi do uśmiechniętej recepcjonistki ,która skieruje go do odpowiedniego miejsca gdzie zakupi produkt jaki oferuje nasz biznes, tak i pracownik magazynu logistycznego ,gdy wykonuje określone zadanie, wie jakiego narzędzia użyć i poprzez jego intuicyjne umiejscowienie - wie gdzie ono się znajduje.

Wszystko opiera się o czas ,który w biznesie gra pierwsze skrzypce ,a jak wszyscy wiemy:
         
  • ,,Czas to pieniądz''

Nawiązując do tematu logistyki tudzież magazynu, bądź prościej zaplecza firmy, w którym ważnym czynnikiem jest organizacja pracy, wszelkie procesy z racji rozwoju technologicznego wspierane są przez szeroko rozumianą technologię.

Z racji iż termin ,,technologii'' jest zbyt szeroki w rozumieniu, zwężę go do konkretnego rodzaju urządzenia jakim jest SKANER PRZEMYSŁOWY zwany również bardziej pospolicie SKANER KODÓW KRESKOWYCH.

Wspomniane urządzenie wykorzystywane jest w każdym magazynie, hali produkcyjnej, hali logistycznej, sortowni, miejscu gdzie musi panować porządek pod względem prawidłowości ilości asortymentu. Zgodności pilnuje czynnik ludzki jednakże z racji iż nikt z Nas nie posiada pamięci absolutnej siłą rzeczy musi być wspierany przez elektronikę.

Intuicyjne umiejscowienie danego urządzenia w sposób bezpieczny oraz będący w zasięgu ręki oraz wzroku wymaga odpowiedniego uchwytu jakim jest cząstka asortymentu ,którą oferuje marka GAMBER - JOHNSON.

Uchwyty dzielimy na:
  • Uniwersalne pasywne
  • Dedykowane aktywne
  • Dedykowane pasywne
Dobór uchwytu uzależniony jest od marki oraz modelu ,a nawet rodzaju SKANERA PRZEMYSŁOWEGO ,gdyż występują w wersji:
  • Pistoletowej - z rączką.
  • Terminalowej - z ekranem.
Przykładowo:

Naszym skanerem jest urządzenie typu terminalowego tj. MOTOROLA MC 9190 ,która jako jeden z popularniejszych terminali, występuje w wersji z rączką oraz bez, uchwyt jaki winniśmy wybrać to:
Uchwyt wykonany z mieszanki stali oraz w celu zmniejszenia masy własnej - anodyzowanego aluminium, stworzony jest do obydwu wersji danego terminalu.
Ze względu na swoją uniwersalność występuje jedynie w opcji pasywnej.

Jeśli nasz magazyn wyposażony jest w jeden z najnowocześniejszych skanerów kodów czyli ZEBRA TC8000/TC8300 ,który powstał w wersji pistoletowej do którego na bieżąco tworzone są coraz to nowsze udogodnienia, wtedy wśród uchwytów marki GAMBER-JOHNSON znajdziemy gamę uchwytów takich jak:
Uchwyt pasywny wykonany z mieszanki anodyzowanego aluminium oraz kompozytu, służy jako stacja dokująca wraz z blokadą kluczykową.
  • 7160-1277-01 - LINK
Uchwyt aktywny wykonany z mieszanki anodyzowanego aluminium oraz kompozytu, służy jako stacja dokująca wraz z blokadą kluczykową ,a dodatkowo ładuje nasze urządzenie ,gdy tylko zostanie umieszczone w uchwycie.
  • 7160-1277-02 - LINK
Uchwyt aktywny wykonany z mieszanki anodyzowanego aluminium oraz kompozytu, służy jako stacja dokująca wraz z blokadą kluczykową ,a dodatkowo ładuje nasze urządzenie ,gdy tylko zostanie umieszczone w uchwycie, dodatkowo posiada płytkę ,która pozwala na montaż urządzenia peryferyjnego na jednym uchwycie.

Powyższe propozycje są jedynie zalążkiem możliwości intuicyjnego, przemyślanego montażu wspomnianego urządzenia ,gdyż każdy uchwyt wymaga solidnej podstawy, która sprzężona z ramieniem o nieograniczonej regulacji, tworzy perfekcyjne trio ,które upłynni procesy w Twoim przedsiębiorstwie na które silny wpływ ma czas.

Oszczędzamy go dzięki przemyślanym planowaniu.

Bezpieczeństwo oraz wytrzymałość poparta jest certyfikatem MIL-810F ,który dotyczy wszystkich powyższych produktów.

Zobacz pełną gamę uchwytów do skanerów i terminali jakie oferuje marka GAMBER-JOHNSON - LINK

I wyposaż w uchwyty jedną z najważniejszych oraz najbardziej zorganizowanych warstw Twojego przedsiębiorstwa jakim jest Twój magazyn.
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 683 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Polecam
2024-05-22
Udany projekt i miła obsługa :)
pixel