Zadzwoń i zamów przez telefon Tel: +48 22 290 88 28, +48 503 063 721, +48 503 063 611, e-mail: info@rugged-mounts.com, Godziny pracy infolinii:: Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O marce Gamber-Johnson

Uchwyt kulowe typu Gamber Johnson

Od skromnych początków jako lokalny producent mebli drewnianych w Stevens Point w USA w stanie Wisconsin, firma Gamber-Johnson stała się światowym partnerem w zakresie dostarczania specjalistycznych systemów montażowych. 

Ta ewolucja od produkcji mebli w 1954 r. do stania się światowym liderem w dziedzinie montażu sprzętu elektronicznego w XXI wieku była naturalną progresją, wspieraną przez kulturę innowacji i ciągłego doskonalenia. Po rozbudowie Gamber-Johnson zaczął produkować uchwyty do pojazdów flotowych do radioodbiorników i komputerów, a następnie rozpoczął produkcję rozwiązań dla szeroko rozumianego rynku logistyki, w tym mocowań do kamer przemysłowych oraz wiele innych. 

 

 

 

Po dzień dzisiejszy ludzie z Gamber-Johnson wciąż z wielką dumą mówią o swoich produktach "made in Wisconsin". Fabryka produkuje komponenty do montażu, specjalistyczne systemy montażowe do laptopów i tabletów, radioodbiorników, terminali PC, kamer monitorujących, drukarek, klawiatur i innych urządzeń. Wszystko zaprojektowane z największą starannością, aby można było powiedzieć, że produkty są „rugged, reliable and responsive”. 

Współpraca z głównymi producentami technologii, takimi jak Panasonic, Getac, Samsung i Dell, jest kluczem do sukcesu. Gamber-Johnson to nazwa, która budzi w branży zaufanie. Od dawna firma jest znana jako wiodący partner dla poważnych producentów OEM. Użyte do produkcji materiały charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością oraz mnóstwo produktów jest opatentowane, dzięki czemu Gamber-Johnson ciągle się rozwija, tworząc liczne miejsca pracy.

 

Firma jest pionierem w innowacyjnym projektowaniu. Zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia jako lider branży, Gamber-Johnson od dziesięcioleci jest preferowanym wyborem menedżerów flot. Gamber-Johnson to światowa korporacja z filiami na całym świecie, w tym Precision Mounting Technologies (PMT) w Calgary w Kanadzie i Zirkona w Szwecji. Obecnie firma eksportuje do ponad 40 krajów z zainstalowanymi systemami montażowymi w tysiącach flot na całym świecie. Funkcjonariusze policji, straży pożarnej i ratownictwa medycznego polegają codziennie na produktach Gamber, aby móc lepiej chronić i służyć społeczeństwu. 

 

 

Za znaczący wkład w rozwój istotnych sektorów rynku w skali globalnej Gamber-Johnson otrzymał wiele wyróżnień. Należą do nich President’s “E” and “E” Star Awards, przyznawane w uznaniu za wyjątkowy wkład i wzrost eksportu w USA; Wisconsin Governor's Export Achievement Award, która jest wyróżnieniem za działania firmy w zakresie wspierania globalnej gospodarki Wisconsin oraz nagrodę Cygnus Innovation Award, która jest potwierdzeniem, że firma znajduje się w czołówce nowych technologii. Gamber-Johnson został pięć razy nominowany do tytułu producenta roku w Wisconsin, a także otrzymał nagrodę im. J. Legendta Innovatora od firmy Leggett & Platt. Dodatkowo firma otrzymała tytuł "Miejsca pracy wyróżnionej"nadany przez Corporate Report Wisconsin.    

Zaangażowanie Gamber-Johnson w wytwarzanie produktów, które są wytrzymałe i niezawodne nie ma sobie równych. Nazwa Gamber-Johnson stała się synonimem najwyższej jakości, wytrzymałych produktów, które są w stanie przetrwać nawet najbardziej ekstremalne sytuacje. Te produkty są gwarancją niezawodności, testowane ręcznie, aby zapewnić doskonałą wydajność za każdym razem. Koncentrując się na obsłudze klienta, marka Gamber-Johnson oferuje niestandardowe rozwiązania, błyskawiczną produkcję i wysyłkę, a także współpracuje bezpośrednio z partnerami technologicznymi, aby zapewnić optymalne dopasowanie za każdym razem. 

Od początków firmy w 1954 roku do współczesnego globalnego wpływu na swoją branżę, Gamber-Johnson kontynuuje swoją misję po dzień dzisiejszy. 

 


                                                 

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 683 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Czujesz, że jako klient to Ty jesteś najważniejszy. Ocena najwyższa z możliwych.
2024-04-27
Rewelacja, pierwszy uchwyt, który naprawdę stabilnie trzyma.
pixel